PEJABAT AKADEMIK
PEJABAT AKADEMIK
1. Yanti Binti Kamilan Pembantu Tadbir (P/O) N22 yanti@utm.my Pejabat Akademik 57074
2. Suhaiza binti Yaacob Pembantu Tadbir (P/O) N19 suhaizay@utm.my Pejabat Akademik
(Postgraduate)
57065
3. Lokman Hakeem bin Hashim Pembantu Tadbir (P/O) N19 lokman@utm.my
lokman@mail.fkm.utm.my
Pejabat Akademik
(Postgraduate)
57058
4. Nur Juniza binti Kusnin Pembantu Tadbir (P/O) N19 nurjuniza@utm.my
juniza@mail.fkm.utm.my
Pejabat Akademik
(Postgraduate)
57059
5. Sabirah binti Sarpan Pembantu Tadbir (P/O) N19 sabirah@utm.my
sabirah@mail.fkm.utm.my
Pejabat Akademik
(Postgraduate)
57058
6. Nurul Aida binti Junaidi Pembantu Tadbir (P/O) N19 nurulaida@utm.my
aida@mail.fkm.utm.my
Pejabat Akademik
(Undergraduate)
57071
7. Razlan Syah bin Yusoff Pembantu Tadbir (P/O) N19 razlan@utm.my
razlan@mail.fkm.utm.my
Pejabat Akademik
(Undergraduate)
57070
8. Che Ernie Nor Atikah bt Che Zainal Abidin Pembantu Tadbir (P/O) N19 ernie@utm.my  Pejabat Akademik
(Undergraduate)
57040
9. Siti Nurarbaiyah binti Mohamad Pembantu Tadbir (P/O) N19 nurarbaiyah.kl@utm.my Pejabat Akademik
(Undergraduate)
57057
10. Rosli bin Bohani Pembantu Tadbir Kanan KUP N22 roslibahani@utm.my Pejabat Akademik
(Undergraduate)
57068
11. Abd. Malek bin Sulieman Pembantu Operasi N11 amalek@utm.my Pejabat Akademik
12. Mohd Yunos bin Hj. Mohd Yusof Pembantu Operasi N11 mohdyunos@utm.my
myunusy@mail.fkm.utm.my
Pejabat Program Luar 37066
PEJABAT AM
PEJABAT AM
Bil Nama Jawatan Email Pejabat Ext.
2. Norah bt Mohamed Setiausaha Pejabat KUP N30 norah@mail.fkm.utm.my
norahmohd@utm.my
Pejabat Am
(Setiausaha Timbalan Dekan Penyelidikan, Inovasi, Komersialisasi dan Jaringan)
57049
3. Mariaty bt. Mansor Setiausaha Pejabat N29 mariaty@utm.my
mariaty@mail.fkm.utm.my
Pejabat Am
(Setiausaha Timbalan Dekan Akademik dan Pembangunan Mahasiswa
57050
4. Sahana bt. Nasiff@Musa Setiausaha Pejabat N29 sahana@utm.my
sahana@mail.fkm.utm.my
Pejabat Am
(Setiausaha Ketua Jabatan Mekanik Gunaan & Rekabentuk, Setiausaha Ketua Jabatan Termo Bendalir, Setiausaha Ketua Jabatan Aeronautik, Automotif dan Samudera)
57046
5. Sri Dewi Murni bt. Sujud Setiausaha Pejabat N29 sridewimurni@utm.my
dewi@mail.fkm.utm.my
Pejabat Am
(Setiausaha Dekan)
57045
6. Cleanenengsih binti Norasikin Pembantu Setiausaha Pejabat (N22) cleanenengsih@utm.my Pejabat Am
(Setiausaha Ketua Jabatan Bahan, Pembuatan dan Industri)
57047
7. Salman bin Rubae Pembantu Tadbir (P/O) N22 salmanr@utm.my Pejabat Am 57035
8. Norhayati binti Abu Ruddin Pembantu Tadbir Kanan KUP N22 yatia.r@utm.my
yatia.r@mail.fkm.utm.my
Pejabat Akademik
(Urusan Staf akademik)
57040
9. Hayati bte Mukamar Pembantu Tadbir (P/O) N19 hayati@utm.my
mhayati@mail.fkm.utm.my
Pejabat Am
(Urusan Staf Sokongan)
57033
10. Norafidah bte Mohd Mohedin Pembantu Tadbir (P/O) N19 mnorafidah@utm.my
norafida@mail.fkm.utm.my
Pejabat Am
(Perangkaan dan kursus)
57041
11. Nurulhasanah binti Ismail Pembantu Tadbir (P/O) N19 nurulhasanah@utm.my
nurulhasanah@mail.fkm.utm.my
Pejabat Am
(Cuti & Kenaikan Pangkat Staf Akademik)
57060
12. Siti Norayuni binti Misman Pembantu Tadbir (P/O) N19 norayuni@mail.fkm.utm.my
norayuni@utm.my
Pejabat Akademik
(Kewangan)
57064
13. Halizah bt. A. Rahaman Pembantu Tadbir Kanan KUP N22 halizah@utm.my
haliza@mail.fkm.utm.my
Pejabat Akademik
(Kewangan)
57067
14. Maimanah bte Ibrahim Pembantu Tadbir (P/O) N19 maimanah@utm.my utm
mai@mail.fkm.utm.my
Pejabat Akademik
(Fail)
57066
15. Muhammad Nur Syarifuddin bin A Wahid Pembantu Operasi N11 syarifuddin@utm.my Pejabat Am 57045