07-5558518

FACILITIES COORDINATOR

DR MAHEZA IRNA MOHAMAD SALIM

DR MAHEZA IRNA MOHAMAD SALIM

FACILITIES COORDINATOR

Senior Lecturer
07-55 58455
maheza@utm.my
V01

MANAGER

HADAFI FITRI BIN MOHD LATIF

HADAFI FITRI BIN MOHD LATIF

OSHE MANAGER

NORHANA BT JUSOH

NORHANA BT JUSOH

LABORATORY MANAGER

HAIROL AKMAL JAWAHIR

HAIROL AKMAL JAWAHIR

INFRASTRUCTURE MANAGER

DR. NOOR AIMIE BINTI SALLEH

DR. NOOR AIMIE BINTI SALLEH

IT MANAGER

DR SITI AISYAH BINTI MUALIF

DR SITI AISYAH BINTI MUALIF

ALUMNI MANAGER

DR MARIAULPA BINTI SAHALAN

DR MARIAULPA BINTI SAHALAN

GREEN MANAGER

TECHNICAL STAFF

Nurul Husna Binti Jasin

Nurul Husna Binti Jasin

Assistant Sciences Officer

Tel:07-55 58573
Email:nhusna@biomedical.utm.my
Room: LEVEL 4 B (V01)

Wan Syafiqah Binti Muhammad

Wan Syafiqah Binti Muhammad

Assistant Sciences Officer

Tel:07-55 58517
Email:syafiqah@biomedical.utm.my
Room:LEVEL 3 B (V01)

Mas Linda binti Yunos

Mas Linda binti Yunos

Assistant Sciences Officer

Tel:07-55 58533
Email:mslinda@biomedical.utm.my
Room: LEVEL 4 B (V01)

Mohd Azri bin Saiman

Mohd Azri bin Saiman

Assistant Engineer J29

Tel:07-55 58571
Email:azrisaiman@utm.my
Room: LEVEL 4 C (V01)

Mohd Syafiq Bin Eliasa

Mohd Syafiq Bin Eliasa

Assistant Engineer

Tel: –
Email:amshafiq@biomedical.utm.my
Room:LEVEL 1 C (V01)
NORAZWAN BIN ABDUL RAHMAN

NORAZWAN BIN ABDUL RAHMAN

Assistant Engineer (J29)

 

Room: Lecel 1 : IJN

Mohd Afiezy Burhandin

Mohd Afiezy Burhandin

Assistant Engineer

Tel:07-55 10209 / 10209
Email:afiezy@fbb.utm.my
Room:LEVEL 3 C (V01)

MOHAMMAD NAZMI BIN MOHAMMAD NASIR

MOHAMMAD NAZMI BIN MOHAMMAD NASIR

Assistant Operatioanal (N11)

 

Room : Pejabat Akademik

Muhammad Aminullah Bin Abdul Latif

Muhammad Aminullah Bin Abdul Latif

Assistant Engineer

Tel: –
Email:aminullah@biomedical.utm.my
Room:LEVEL 5 B (V01)
NUR ASHIKIN BINTI ABD HADI

NUR ASHIKIN BINTI ABD HADI

PEMBANTU TADBIR (P/O) KANAN (NA22)

Room : Pejabat AM Aras 3B

 

Mohd Rohaizam Mat Rashid

Mohd Rohaizam Mat Rashid

Assistant IT Officer

Tel: 
Email:rohaizamy@utm.my
Room: LEVEL 3 A (V01)

SHAEZA BT SHAZALI

SHAEZA BT SHAZALI

PEMBANTU TADBIR (P/O) (NA22)

Room : Pejabat Dekan FE

MOHAMMAD SYAMIM HAZEQ BIN SHAMSUL AMRI

MOHAMMAD SYAMIM HAZEQ BIN SHAMSUL AMRI

Assistant Operational (N11)

 

Room: Pejabat AM

RAFIDAH BTE ELIAS

RAFIDAH BTE ELIAS

SETIAUSAHA PEJABAT (N29)

Room : Pejabat AM 3B