Penyelaras

PM. Dr. Roslli bin Noor Mohamed

Naib Pengerusi Pendidikan Berterusan & Transnasional
Pengijazahan and SEMKA
Emel: roslli@utm.my

Dr. Nordiana binti Mashros

Jadual Waktu Kuliah & Peperiksaan
Emel: mnordiana@utm.my

Ir. Dr. Mohamad Hidayat bin Jamal

Latihan Industri
Emel: mhidayat@utm.my

Dr. Muzaffar bin Zainal Abideen

Makmal & Peperiksaan
Emel: muzaffar@utm.my

Dr. Abdullah Zawawi bin Awang

Pengecualian Kredit
Emel: abdullahzawawi@utm.my

Dr. Libriati binti Zardasti

Projek Tahun Akhir
Emel: libriati@utm.my

Dr. Erwan Hafizi bin Kasiman

Teknologi Maklumat & Fasiliti
Emel: erwanhafizi@utm.my
Phone:

Dr. Nor Hasanah binti Abdul Shukor Lim

International Degree Programme (IDP)
Emel: norhasanah@utm.my

Pembantu Pentadbir

Nurul Nadirah Bt Mazlan @ Maslar

Emel: nadirah@utmspace.edu.my